RND7_edited.jpg

Mantek makine

Mantek Makine müşterilerine düşük işletme maliyetleriyle  kesintisiz, operasyonel ve teknoloji gücüyle  yüksek kaliteli üretim yapabilmelerini ve müşterilerimizin belirlenen hedeflere ulaşabilmesi için danışmanlık, makine ve sistemler sağlayarak gerekli desteği sunar.

Mantek Makine Otomasyon Danışmanlık San. ve Tic. Ltd. 1992 yılında Antalya’nın Korkuteli ilçesinde 13.ooo m2 açık, 2000 m2 kapalı bir alanda Naturel Mantar markasıyla Kompost, Taze Mantar ve Mantar Konservesi tesisleriyle hizmet vermiş olup, sonralarında teknolojinin gelişmesi ile birlikte üretim de makineleşme yönünde ileri adımlar atmaya başlamış bir firmadır.

Kazanılan tecrübe ve bilgi birikimimiz sayesinde kompost üretim teknolojilerini geliştirerek, üretim sırasında ortaya çıkabilecek; Zaman kaybı, işçilik, enerji ve hammadde gibi sorunları ortadan kaldırıp üretim hattında kalite ve hızlılık sağlamaktayız.

Mantek Makine için kompost teknolojilerinin en önemli amacı, düşük işletme maliyetleriyle kesintisiz, operasyonel üretimi sürdürmek ve müşterilerimizin yüksek kaliteli kompost üretimi yapabilmelerini sağlamaktır.

                   Türkiye’nin anahtar teslimi projelerinin lider tedarikçilerinden biri olan Mantek Makine müşterilerine     '' her zaman yanınızda'' felsefesine dayalı olarak gerekli danışmanlık hizmeti ile yüksek teknolojiye sahip modern, verimli makineler ve üretim hatları sunmaktadır.