Hakkımızda

Mantek Makine Otomasyon Danışmanlık San. ve Tic. Ltd. 1992 yılında Türkiye'nin Antalya ilinde  13.000 m² açık, 4000 m²  kapalı bir alanda Naturel Mantar adıyla kompost, taze mantar ve mantar Konservesi tesisleriyle hizmet vermiştir. İlerleyen zamanda teknolojinin gelişmesi ile birlikte üretimde makineleşme yönünde ileri ve öncü adımlar atmaya başlamış bir firmadır. 

 

En iyi mantar üretimi için gerekli tüm mantar makinelerini, iklim kontrol sistemlerini,  ekipman ve mühendislik çözümlerini kalitemiz ile birlikte sizlere sunuyoruz.

Maximum seviyede güç ve dayanıklılık için, aşınmaya meyilli parçalar otomatik yağlama sistemleri ile üretilir ve ürünlerimizde  sadece paslanmaz ve ya sıcak daldırma galvanizli çelik kullanılır.

Ekipmanlarımız kullanım kolaylığı ile  minimum bakım için tasarlanmıştır. İş ortaklarımızın makine kullanım çabalarını minimuma indirip, operasyonda süre ve iş gücü kazanımı için detaylı, anlaşılır ve üç boyutlu çizimlerle hazırlanmış kılavuzlar sağlıyoruz.

 

Tüm dünyaya nakliye çözümleri sunuyoruz, nakliye esnasında gerekli olan en az alanı hedefleyip, basit talimatlarla montaj işlemlerini kolaylaştırıyor ve hem nakliye hem de kurulum maliyetlerini en aza indirgiyoruz.

İş ortaklarımıza kullanım sonrası gerekli olacak yedek parça, garanti ve bakım imkanları sunup, satış sonrası destek veriyoruz.

Misyonumuz

Mantek Makine, düşük işletme maliyetleriyle kesintisiz, operasyonel ve teknoloji gücüyle  yüksek kaliteli üretim sağlar. 

Anahtar teslim projeler ve mantar yetiştiriciliği teknolojisi tedariğinde dünyada lider konumda olan Mantek Makine iş ortaklarına   '' her zaman sizinle'' misyonuna bağlı olarak gerekli danışmanlık hizmeti ile yüksek teknolojiye sahip modern, verimli makineler ve üretim hatları sunmaktadır.

Kazanılan tecrübe ve bilgi birikimimiz sayesinde kompost üretim teknolojilerini geliştirerek, üretim sırasında ortaya çıkabilecek; zaman kaybı, fazla iş gücü, gereksiz enerji ve hammadde tüketimi gibi sorunları ortadan kaldırıp üretim hattında kalite ve hızlılık sağlamaktayız.

Vizyonumuz

Kalite anlayışımızı devamlı geliştirerek, kaliteli ürün ve hizmet anlayışına süreklilik kazandırmak, ve bunların yanı sıra insana ve çevreye duyarlı öncü bir şirket olmak birinci hedefimizidir.

Ulusal ve uluslararası pazarda gelişmiş teknolojimiz, kalitemiz ve yenilikçi adımlarımızla, sürdürülebilir tarıma katkı sağlamak, çevreye duyarlı makineler ve tesisler üretip gelecek nesillere daha yaşanılabilir bir dünya bırakmayı hedefliyoruz.

young-business-man-holding-wooden-gear.jpg